Polepy aut

Pokud jezdíte firemním automobilem, případně jako firma vlastníte firemní automobily, je právě reklama na nich velice přínosná.

 Ostatní řidiče i kolemjdoucí zaujme automobil s potiskem. A možná právě za Vámi bude v koloně stát Váš budoucí zákazník.

Polep automobilu by neměl být složitý a měl by poskytnout nejdůležitější informace – tedy co nabízíte a kontakt. Reklama by měla zaujmout a být tematická.

Nabízíme polepy

  • Polepy firemních aut

  • Sportovní polepy

  • Polep zadních skel

  • Certifikovaná one way folie

Polep automobilu nemusí být jen za účelem reklamy. Můžete si vytvořit vlastní design polepu a pozvednout Váš automobil na jiný level.

Polepy automobilů děláme na tiskovou speciální folii, která je určená právě k tomuto použití. Zároveň může být využit polep bez potisku, tedy řezanou folií, kde je stálost barvy delší.

Pro polep zadních skel používáme one way certifikovanou folii. To znamená, že Vy z auta ven vidíte, ale z venku do auta nikdo nevidí. Jedná se o velice efektivní folii, kterou často zákazníci využívají právě proto, aby jednak polepili zadní sklo, ale také aby omezili výhled do auta ostatním.

Co dalšího nabízíme ...

Samolepky, etikety

Vyrobíme samolepky různých tvarů a barev- fantazii se meze nekladou. Samolepky vyrábíme již od 1ks.

Potisk oblečení

Pro potisk oblečení používáme flexo tisk a transferovou folii. Folie pod vysokou teplotou zažehlujeme na trička.

Řezaná grafika

Řezaná grafika je způsob výroby polepů, kdy dochází k výřezu požadovaného tvaru apod z jedné barevné folie. 

řezaná grafika
firemní loga, samolepky