Bannery, billboardy, roll-upy

Bannery můžete použít víceúčelově – nemusí se jednat pouze o reklamu – často vidíte bannery např. U realitních kanceláří na balkonech a plotech domů. Banner můžete použit také v interiéru, jako doplněk. Menší bannery jsou snadno a vícekrát použitelné např. na akce, kde chcete propagovat nějaký Váš produkt, Vaši firmu.

Pro banner se dá vymyslet mnoho využití včetně jeho klasického využití, tedy venkovní reklamy. Ta se dá umístit na plot, balkon, fasádu, zábradlí, cyklostojany atd.  U bannerů nabízíme zpevnění okrajů a očka dle přání zákazníka.

Bannery, Roll upy

  • Reklamní bannery

  • Obrazové reprodukce

  • Bannery k zavěšení

  • Roll up stojany

Roll – up je velice oblíbená forma reklama, kdy na jednom stojanu můžete zákazníkům podat poměrně hodně informací poutavou formou. Navíc je roll-up velice skladný a snadno přenositelný. K dispozici máme několik druhů roll-upů. Záleží jakou velikost požadujete a zda budete chtít investovat do kvalitnějšího roll-upu, protože jej budete využívat častěji, nebo pokud se jedná o jednorázovou záležitost a víc už roll-up používat nebudete. V takovém případě se dají zvolit economy roll-upy.

Co dalšího nabízíme ...

Polepy aut

Pokud jezdíte firemním automobilem, je reklama na nich velice přínosná.

Samolepky, etikety

Vyrobíme samolepky různých tvarů a barev- fantazii se meze nekladou. Samolepky vyrábíme již od 1ks.

Řezaná grafika

Řezaná grafika je způsob výroby polepů, kdy dochází k výřezu požadovaného tvaru apod z jedné barevné folie.