O nás

U nás v Ba_Ra Print se tiskem a grafikou zabýváme již několikátým rokem. 
Realizujeme tisk samolepek různých tvarů a libovolného vzhledu.  Zákazníkovi se snažíme vyjít vždy vstříc a proto hledáme všechna možná řešení k dosažení maximální spokojenosti. V naší nabídce najdete mnoho produktů, které mohou sloužit jak pro firemní, tak soukromé účely.
Nejčastěji vyrábíme
  • PVC samolepky
  • plotterové samolepky
  • podlahové samolepky
  • fotoobrazy
  • polepy aut
 

Tiskový stroj

Roland TrueVIS SG2- 540 umožňuje tisk a řez až do šířky 1370mm. Kvalitní inkousty zajišťují otěruvzdornost a životnost bez laminace až 3 roky.

Používáme kvalitní kombinovanou tiskárnu Roland TrueVIS SG2- 540, která umožňuje tisk a řez až do šířky 1370mm. Kvalitní inkousty zajišťují otěruvzdornost a životnost bez laminace až 3 roky.

Pro dokončení a prodloužení živostnosti samolepek, používáme laminátor. Na výběr máme různé druhy laminací od klasických (matná a lesklá) až po speciální laminace např. na podlahovou grafiku.

Pro menší řezanou grafiku z jednobarevné folie využíváme plotter, který na základě dat vyřízne z folie požadovaný tvar, nápis, logo atd.

Na výběr máme z velkého množství barevných folií.

Express dodání.

Co dalšího nabízíme ...

IMG_2209

Řezaná grafika

Řezaná grafika je forma výroby polepů, kdy se používájí jednobrevné folie, ze kterých se pomocí plotteru vyřeže požadovaný tvar. Tyto polepy se potom většinou dávají na přenosovou folii, která zaručí pohodlnou a jednoduchou aplikaci klientem. 

Potisk triček a tkanin

Potisk oblečení

Potisk oblečení realizujeme pomocí nažehlovacích folií, Jedná se buď o jednobarevné folie a tedy jednobarevný potisk, nebo folie, na které vytiskneme Vámi požadovaný motiv, fotografii atd.

 

Polepy automobilů

Polepy aut

Realizujeme polepy aut firemní reklamou, jménem atd. Používáme kvalitní víceleté folie, v případě potisku laminujeme, čímž zaručíme dlouhou životnost. 

Nabízíme také polep oken One way folii- jedná se o perforovanou folii, která umožňuje vnější pohledovou reklamu při zachování průhlednosti zevnitř