O nás

Používáme kvalitní kombinovanou tiskárnu Roland TrueVIS SG2- 540, která umožňuje tisk a řez až do šířky 1370mm. Kvalitní inkousty zajišťují otěruvzdornost a životnost bez laminace až 3 roky.

Pro dokončení a prodloužení živostnosti samolepek, používáme laminátor. Na výběr máme různé druhy laminací od klasických (matná a lesklá) až po speciální laminace např. na podlahovou grafiku.

Pro menší řezanou grafiku z jednobarevné folie využíváme plotter, který na základě dat vyřízne z folie požadovaný tvar, nápis, logo atd.

Na výběr máme z velkého množství barevných folií.

Express dodání.

Tiskový stroj

Roland TrueVIS SG2- 540 umožňuje tisk a řez

až do šířky 1370mm.

Kvalitní inkousty zajišťují otěruvzdornost a životnost

bez laminace až 3 roky.

Co dalšího nabízíme ...

IMG_2209

Řezaná grafika je forma výroby polepů, kdy se používájí jednobrevné folie, ze kterých se pomocí plotteru vyřeže požadovaný tvar. Tyto polepy se potom většinou dávají na přenosovou folii, která zaručí pohodlnou a jednoduchou aplikaci klientem. 

Potisk triček a tkanin

Potisk oblečení realizujeme pomocí nažehlovacích folií, Jedná se buď o jednobarevné folie a tedy jednobarevný potisk, nebo folie, na které vytiskneme Vámi požadovaný motiv, fotografii atd.

 

IMG_7115

Realizujeme polepy aut firemní reklamou, jménem atd. Používáme kvalitní víceleté folie, v případě potisku laminujeme, čímž zaručíme dlouhou životnost. 

Nabízíme také polep oken One way folii- jedná se o perforovanou folii, která umožňuje vnější pohledovou reklamu při zachování průhlednosti zevnitř

řezaná grafika
firemní loga, samolepky